Aktualizujeme skladové zásoby, některé výrobky nemusí být aktuálně dostupné. Omlouváme se za komplikace.

O nás

   

Náš obchůdek

 

 

Náš obchůdek najdete na náměstí Ed. Beneše č. 18/58 v Holešově, asi 10 metrů od městské knihovny.

Velký nápis PATCHWORK nad výlohou určitě nepřehlédnete. Přímo před naším obchůdkem je velké parkoviště, takže máte možnost zde  zaparkovat.

 

Nabídneme Vám především velký výběr bavlněných látek různých barev a vzorů, které jsou vhodné na zhotovování patchworkových výrobků, dále pomůcky na šití a všechno, co je s patchworkem spojeno.

 

Bavlněné látky českých výrobců zde zakoupíte v ceně od 120,- Kč do 180,- Kč.

Nádherné dovozové látky v ceně již od 180,- do 280,- Kč. 

Bavlněné panely od zahraničních výrobců v ceně od 180,- do 280,- Kč.

Výplňkové a výztužné materiály (vatelín, sakon, ronofix, decovil, pavučinku) máme ve stálé nabídce v ceně od 120,- Kč do 340,- Kč.

Polyesterové nitě v různých barvách a návinech v ceně od 10,- Kč do 99,- Kč.

 

Z dárkového zboží Vám nabídneme ubrusy a prostírání, polštářky, dětské patchworkové deky a patchworkové deky pro dospělé v různých velikostech a barvách, dětské textilní hračky, pastelkovníky, obaly na brýle, mobily a tablety, podkafíčka, šité vánoční ozdoby na stromeček, adventní kalendáře a spoustu dalších výrobků.

 

Na zakázku Vám ušijeme textilní sady do kuchyně, do obývacího pokoje a ložnice - ubrusy, prostírání, chňapky, sedáky na židle, polštářky, závěsy a záclony a patchworkové deky z látek dle Vašeho výběru a rádi Vám poradíme s kombinací látek.

 

Přijďte nás navštívit a vybrat si z velkého množství krásných látek, načerpat inspiraci k výzdobě Vašeho bytu, nebo nakoupit dárečky pro Vaše blízké.

 

Vše najdete také v našem e-shopu .

 

 

foto 202