Aktualizujeme skladové zásoby, některé výrobky nemusí být aktuálně dostupné. Omlouváme se za komplikace.

Kurzy

POSLECHLA  JSEM HLAS SVÉHO SRDCE - ZAVEDL MĚ DO patchwoRku . . .

PŘIJĎTE ZA NÁMI TVOŘIT, BUDE VÁS TO BAVIT!

Kurzy se konají vždy jedenkrát za 14 dní v našem obchůdku, na adrese nám. E. Beneše 18/58 v Holešově.

Začátek kurzu je v 17 hodin, ukončení kurzu cca ve 20 hodin.

Přihlásit se můžete buď osobně v obchůdku nebo telefonicky na čísle 608 724 016, popř. zašlete zprávu na email salvie@centrum.cz.

 

Zapůjčíme Vám šicí stroj a pomůcky potřebné ke zhotovení výrobků patchworkovou technikou.

Naučíte se, jak pracovat s pomůckami na patchwork - podložkou, řezákem a pravítkem, šablonami.

Pokud vás patchwork zaujme a budete-li se chtít tomuto koníčku i nadále věnovat, můžete si pomůcky koupit přímo u nás v obchůdku. Nabízíme podložky na řezání látek ve třech velikostech, pravítka ve třech velikostech a řezací kolečka včetně náhradních řezacích kotoučků.

 

Běžné šicí potřeby - nůžky, špendlíky, jehly, nitě, páraček a tužku na textil si na kurz vezměte s sebou (pokud je máte).

 

Kurz může absolvovat každý, kdo umí rovně šít na šicím stroji, vše ostatní Vás naučíme.

 

Maximální počet osob na kurzu jsou čtyři.

 

Cena kurzu je 300,- Kč za jednu absolvovanou lekci.

 

Termíny kurzů:

Úterý 28. 2. 2023 - obal na šicí stroj - použití různých patchwork vzorů, aplikace pomocí "pavučinky", vyztužení a ozdobné prošívání obalu, začištění okrajů lemovacím proužkem, dozdobení obalu - kurz již proběhl.

        

 

 

Úterý 14. 3. 2023 - velikonoční slepička a husa o velikosti cca 35 cm (krásná jarní dekorace do bytu) - kurz již proběhl.

             

 

 

Úterý 28. 3. 2023 - kosmetická kabelka - vyztužení vhodným materiálem, všívání nekonečného zipu, zhotovení a zapravení podšívky do kabelky, dozdobení kabelky - 2 volná místa.

        

 

 

Úterý 11. 4. 2023 - jarní ubrus s chňapkou - řezání látek podle šablon, podlepení ubrusu vhodným materiálem, zhotovení a ozdobné prošívání ubrusu. Ušití chňapky s magnetem nebo teflonem - kurz je obsazený.

             

 

 

Úterý 25. 4. 2023 - obal na polštář zhotovený technikou Flic Flac - výběr vhodných látek, řezání čtverců a vytvoření základního vzoru. Zhotovení šablony, řezání Flic Flac čtverečků, sešívání vrchního dílu polštáře. Všití zipu a lemování polštáře proužkem látky - 2 volná místa. 

          

 

 

Úterý 9. 5. 2023 - prostírání "Drážďanský talíř" - výběr vhodných látek, řezání podle šablon, podlepení, zhotovení a lemování prostírání - 3 volná místa. 

           

 

Těšíme se na Vás.

Vaše  PATCHWORKMANIE.